• kontakt@stowarzyszeniecreativo.pl
Ładowanie Wydarzenia
W sobotę, 24 lipca Stowarzyszenie „Creativo” organizuje akcję/wydarzenie Creativo Zero Waste w ramach której każdy może wystawić niepotrzebne rzeczy, nietrafnie prezenty, rzeczy które się „skurczyły” itd… a które zalegają w szafie, na strychu. Zbieramy zgłoszenia osób które chcą wystawić i sprzedać swój „bałagan” w ramach akcji Zero Waste. Zróbmy coś dla środowiska i oczyśćmy dom, teren i aurę.
To co dla Ciebie jest problemem dla kogoś może być odkryciem.
Zapraszamy kupujących i sprzedających w sobotę 8:00- 14:00, Byczyna, ul. Kwiasowskiego 2 (Projekt Portret ••)

Osoby zainteresowane wystawieniem/sprzedażą prosimy o rezerwację miejsca pod telefonem 512 165 134 (udział jest bezpłatny)
18 lip

„Creativo” Zero Waste

W sobotę, 24 lipca Stowarzyszenie "Creativo" organizuje akcję/wydarzenie Creativo Zero Waste w ramach której każdy może wystawić niepotrzebne rzeczy, nietrafnie prezenty, rzeczy które się "skurczyły" itd... a które zalegają w szafie, na strychu. Zbieramy zgłoszenia osób które chcą wystawić i sprzedać swój "bałagan" w ramach akcji Zero Waste. Zróbmy coś dla środowiska i oczyśćmy dom, teren i aurę.
To co dla Ciebie jest problemem dla kogoś może być odkryciem.

• Data: 24 lipca 2021
  • Czas: 08:00 - 14:00