• kontakt@stowarzyszeniecreativo.pl

Projekt „Sztuka rękodzieła artystycznego”.

SZTUKA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO

• Aktualny stan projektu:PROJEKT ZAKOŃCZONY
  • Data rozpoczęcia projektu:01.07.2020
  • Data zakończenia projektu:31.12.2020
  • Organizator projektu:STOWARZYSZENIE „CREATIVO”. PROJEKT BYŁ DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW PROGRAMU „DZIAŁAJ LOKALNIE” POLSKO-AMERYKAŃSKIEJ FUNDACJI WOLNOŚCI REALZOWANEGO PRZEZ AKADEMIĘ FILANTROPII W POLSCE ORAZ OŚRODEK DZIAŁAJ LOKALNIE STOWARZYSZENIE LGD „DOLINA STOBRAWY”.
  • Kategoria projektów:KULTURA I SZTUKA
Byczyna

Projekt „Sztuka rękodzieła artystycznego”.

• W ramach projektu „Sztuka rękodzieła artystycznego” przeprowadziliśmy kilka warsztatów artystycznych, rękodzielniczych: warsztaty plastyczne, warsztaty eko rękodzieła, warsztaty fotograficzne, warsztaty tworzenia ozdób, form przestrzennych, warsztaty florystyczne. Uczestnicy tworzyli lampiony, łapacze snów, ozdoby, ekologiczne kosmetyki, ogrody w słojach, zaproszenia, kartki świąteczne i wiele innych. Powstały też fantastyczne prace plastyczne i fotograficzne.