• kontakt@stowarzyszeniecreativo.pl

Wydarzenia – ostatnio zakończone

„Creativo” Zero Waste

W sobotę, 24 lipca Stowarzyszenie "Creativo" organizuje akcję/wydarzenie Creativo Zero Waste w ramach której każdy może wystawić niepotrzebne rzeczy, nietrafnie prezenty, rzeczy które się "skurczyły" itd... a które zalegają w

ZAPISY NA WARSZTATY

Studio Projekt Portret•• ul.Kwiasowskiego 2, Byczyna

Pierwsze spotkanie warsztatowe odbędzie się 22 kwietnia (czwartek) o godzinie 17 w Byczynie (Studio Projekt Portret •• ul.Kwiasowskiego 2)
w czasie trwania projektu zrealizujemy warsztaty fotograficzne podczas których głównym tematem będzie fotografia otworkowa, czyli robienie zdjęć na materiale światłoczułym (papierze i negatywie) bez użycia obiektywu! Materialy będziemy wywoływać w specjalnie stworzonej ciemni fotograficznej. Wspólnie będziemy tworzyć „aparaty fotogragiczne”, pracować nad najlepszymi zdjęciami które w czerwcu pokażemy na wernisażu wystawy! Zaprosiliśmy gości, artystów z Polski i ze świata z którymi będziemy łączyć się on line w poszukiwaniu inspiracji.
Startujemy!
Chętnych zapraszamy do zgłoszeń!
Udostępnijcie, powiedzcie znajomym.

Naszymi partnerami projektu Eduko są:
Ośrodek Kultury w Byczynie
Zespół Szkół w Byczynie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kostowie

#PatronathonorowyMarszałkaWojewództwaOpolskiegoAndrzejaBuły #PatronatKuratoraOświatyMichałaSieka
#bardzomłodakultura
Narodowe Centrum Kultury